Atribuită Cumpărare directă

LUCRĂRI DE DEMOLARE PARTIALA CORP VECHI C1 - S 294 MP

Număr anunț
DA32872666
Autoritate contractantă
COMUNA MAURENI (CONSILIUL LOCAL MAURENI) (CUI 3227491)
Furnizor / câștigător
CRIVEST WASH&SERVICE (CUI 31800070)
Cod CPV
45110000-1 · Lucrari de demolare de cladiri si de terasament (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.975,29 RON
Valoare atribuită
59.975,29 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
27.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.975,29 RON

din 59.975,29 RON estimat