Atribuită Cumpărare directă

Contor electronic bidirectional trifazic Huawei Smart Meter DTSU666-H Smart Power Sensor/punch down

Număr anunț
DA32873154
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
38550000-5 · Contoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
902,90 RON
Valoare atribuită
902,90 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

902,90 RON

din 902,90 RON estimat