Atribuită Cumpărare directă

Aparat aparate invertor invertoare de pentru sudura sudat electric MMA

Număr anunț
DA32873366
Autoritate contractantă
Penitenciarul Drobeta Turnu Severin (CUI 4222263)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,55 RON
Valoare atribuită
565,55 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
27.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,55 RON

din 565,55 RON estimat