Atribuită Cumpărare directă

Paine neagra cu secara rotunda feliata 500g

Număr anunț
DA32874105
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE Iasi (CUI 13582067)
Furnizor / câștigător
AGROPAN IMPEX SRL (CUI 15576550)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,85 RON
Valoare atribuită
337,85 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,85 RON

din 337,85 RON estimat