Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie de montaj si furnizare TAMPLARIE PVC CU GEAM TERMOPAN pentru comuna Popesti, Jud. Valcea
- Număr anunț
- DA32874121
- Autoritate contractantă
- COMUNA POPESTI (CUI 5398340)
- Furnizor / câștigător
- GEO PLAST S.R.L. (CUI 23045699)
- Cod CPV
- 45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.720 RON
- Valoare atribuită
- 15.720 RON
- Data publicării
- 24.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.