Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asigurare CASCO pentru 9 autoturisme din parcul auto MADR

Număr anunț
DA32875150
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.069,53 RON
Valoare atribuită
29.069,53 RON
Data publicării
24.03.2023 00:00
Data finalizării
27.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.069,53 RON

din 29.069,53 RON estimat