Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare arzator cu reglaj
- Număr anunț
- DA32876717
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- SOREVA IMPEX SRL (CUI 3684728)
- Cod CPV
- 42310000-2 · Arzatoare pentru cuptoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.313,14 RON
- Valoare atribuită
- 74.313,14 RON
- Data publicării
- 24.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.