Atribuită Cumpărare directă

SSD Ace A55 1TB 2.5inch SATA III 6GB/s 560/530 MB/s

Număr anunț
DA32876998
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI 4553240)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.587,50 RON
Valoare atribuită
2.587,50 RON
Data publicării
24.03.2023 00:00
Data finalizării
27.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.587,50 RON

din 2.587,50 RON estimat