Atribuită Cumpărare directă

Dozator Purell pentru gel dezinfectant Purell, senzor, TFX alb, 1200 ml

Număr anunț
DA32877611
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39330000-4 · Echipament de dezinfectare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.168,35 RON
Valoare atribuită
7.168,35 RON
Data publicării
24.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.168,35 RON

din 7.168,35 RON estimat