Atribuită
Cumpărare directă
Imprejmuire teren de fotbal satul Vama Seaca, com. Hoparta, jud. Alba
- Număr anunț
- DA32878958
- Autoritate contractantă
- Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
- Furnizor / câștigător
- SERVMONTCLIM SRL (CUI 37074376)
- Cod CPV
- 45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.519,54 RON
- Valoare atribuită
- 39.519,54 RON
- Data publicării
- 24.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.