Atribuită Cumpărare directă

Achizitie inchiriere excavatoare

Număr anunț
DA32882145
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARII DOMENIULUI PUBLIC (CUI 9509173)
Furnizor / câștigător
TOTAL TRANS SRL (CUI 24093813)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113.550 RON
Valoare atribuită
113.550 RON
Data publicării
24.03.2023 00:00
Data finalizării
27.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113.550 RON

din 113.550 RON estimat