Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb instalatii cu aer comprimat Bazin Inot

Număr anunț
DA32882434
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
ING TRUST SRL (CUI 10742775)
Cod CPV
42124330-6 · Piese pentru compresoare de aer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,93 RON
Valoare atribuită
331,93 RON
Data publicării
24.03.2023 00:00
Data finalizării
27.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,93 RON

din 331,93 RON estimat