Atribuită Cumpărare directă

HUSE, FOLII DE PROTECTIE SI INCARCATOARE RETEA PENTRU DISPOZITIVE MOBILE MARCA SAMSUNG GALAXY A13

Număr anunț
DA32882699
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,44 RON
Valoare atribuită
448,44 RON
Data publicării
24.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,44 RON

din 448,44 RON estimat