Atribuită Cumpărare directă

CAPAC WC MKW UNISET PLUS "AB" BAL.METAL

Număr anunț
DA32882875
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Bistrita Nasaud (CUI 4347712)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
42943710-8 · Capace de baie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,30 RON
Valoare atribuită
798,30 RON
Data publicării
24.03.2023 00:00
Data finalizării
27.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,30 RON

din 798,30 RON estimat