Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inginerie in constructii-expert cooptat in procedurile de achizitii

Număr anunț
DA32883345
Autoritate contractantă
Comuna Madaras (CUI 14596052)
Furnizor / câștigător
LIGIACONSTRUCT SRL (CUI 29320895)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
25.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat