Atribuită Cumpărare directă

SPRAY ANTISTATIC DETERGENT UNIVERSAL BEC LED ECHIVALENT 100W BEC LED ECHIVALENT 75W

Număr anunț
DA32884600
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
DIAMANTINO SRL (CUI 4935453)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.370 RON
Valoare atribuită
2.370 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.370 RON

din 2.370 RON estimat