Atribuită Cumpărare directă

ROBOT PORNIRE AUTO PRO START 2824 12-24V TELWIN ZE

Număr anunț
DA32887167
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
31153000-3 · Redresoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.570,58 RON
Valoare atribuită
1.570,58 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.570,58 RON

din 1.570,58 RON estimat