Atribuită Cumpărare directă

Usa directoriala

Număr anunț
DA32887450
Autoritate contractantă
Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal (CUI 15235102)
Furnizor / câștigător
WOODEN DOORS INTERNATIONAL SRL (CUI 25829153)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.818 RON
Valoare atribuită
3.818 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.818 RON

din 3.818 RON estimat