Atribuită
Cumpărare directă
ADV1349743 -Lucrări de reparații acoperiș depozit 45-285-24
- Număr anunț
- DA32887801
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- BALKANIC MONTAJ CONSTRUCT S.R.L. (CUI 45710563)
- Cod CPV
- 45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.312,97 RON
- Valoare atribuită
- 128.312,97 RON
- Data publicării
- 27.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.