Atribuită Cumpărare directă

Microsoft 365 Business Standard lunar

Număr anunț
DA32888153
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT-SALVASPEO DAMBOVITA (CUI 27147241)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.536 RON
Valoare atribuită
4.536 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.536 RON

din 4.536 RON estimat