Atribuită Cumpărare directă

Fier de calcat Tefal Ultragliss Plus FV6812E0, 2800W, jet de abur 260 g/min, abur variabil 0-50 g/mi

Număr anunț
DA32888473
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic Patarlagele (CUI 29235153)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39713000-3 · Aparate electrice de uz casnic pentru curatat; fiare de calcat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,50 RON
Valoare atribuită
215,50 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,50 RON

din 215,50 RON estimat