Atribuită Cumpărare directă

D00V9U001 Brother Fuser Unit ORIGINAL 230V DCP-L6600DW HL-L6250DN HL-L6300DW HL-L6300DWT HL-L6400DW

Număr anunț
DA34911497
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
743,61 RON
Data publicării
26.01.2024 13:46
Data finalizării
31.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,61 RON