Atribuită Cumpărare directă

COSTUM LIFTIER BLEUMARIN

Număr anunț
DA32941755
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
Cod CPV
18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare atribuită
100,84 RON
Data publicării
02.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,84 RON

din 100,84 RON estimat