Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta software casierie inteligenta- terminal self service

Număr anunț
DA32943419
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
72212442-9 · Servicii de dezvoltare de software pentru sisteme financiare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.000 RON
Valoare atribuită
72.000 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
07.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.000 RON

din 72.000 RON estimat