Atribuită Cumpărare directă

Baie de curatare cu ultrasonare Biobase UC-40A, 10 l

Număr anunț
DA32945092
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
42943200-0 · Bai ultrasonice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.062,50 RON
Valoare atribuită
2.062,50 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
04.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.062,50 RON

din 2.062,50 RON estimat