Atribuită Cumpărare directă

Display interactiv SAMSUNG Flip Pro 75 inch WMB, 3840 x 2160, HDMI, WiFi, LAN

Număr anunț
DA32945168
Autoritate contractantă
COMUNA DAENI (PRIMARIA DAENI) (CUI 4794087)
Furnizor / câștigător
ABITEK DEVICES SRL (CUI 31176431)
Cod CPV
30231320-6 · Monitoare cu ecran tactil (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.600 RON
Valoare atribuită
12.600 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.600 RON

din 12.600 RON estimat