Atribuită Cumpărare directă

SCAUN BIROU OPERATIONAL KRING STAR, ROTATIV, PANZA, NEGRU

Număr anunț
DA32946694
Autoritate contractantă
CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,90 RON
Valoare atribuită
374,90 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,90 RON

din 374,90 RON estimat