Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CATERING PENTRU SCOLI

Număr anunț
DA32946794
Autoritate contractantă
COMUNA IACOBENI (PRIMARIA COMUNEI IACOBENI) (CUI 4307114)
Furnizor / câștigător
ALECOR UNIVERSAL S.R.L. (CUI 43687057)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.287,25 RON
Valoare atribuită
26.287,25 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
04.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.287,25 RON

din 26.287,25 RON estimat