Atribuită Cumpărare directă

REFUZ DE CIUR TRANSPORTAT PE RAZA COMUNEI ROMANASI

Număr anunț
DA32949444
Autoritate contractantă
COMUNA ROMANASI (CUI 4291557)
Furnizor / câștigător
VANERA ROM TRANS SRL (CUI 16060904)
Cod CPV
14212200-2 · Agregate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148.800 RON
Valoare atribuită
148.800 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
04.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148.800 RON

din 148.800 RON estimat