Atribuită Cumpărare directă

Găleată cu storcător

Număr anunț
DA32949829
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39224330-0 · Galeti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,80 RON
Valoare atribuită
161,80 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
04.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,80 RON

din 161,80 RON estimat