Atribuită
Cumpărare directă
Espressor DeLonghi Automat, ECAM 350.35W, 1450W, 15 bar, 1.8l, Alb
- Număr anunț
- DA32949851
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.078,98 RON
- Valoare atribuită
- 2.078,98 RON
- Data publicării
- 03.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.