Atribuită Cumpărare directă

MANER SUDURA PENTRU CAP AUTOGEN TIP KEK

Număr anunț
DA32950384
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
PRACTIKER BILLA SRL (CUI 15012941)
Cod CPV
44512700-9 · Pile sau raspele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,27 RON
Valoare atribuită
672,27 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
04.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,27 RON

din 672,27 RON estimat