Atribuită Cumpărare directă

Servetele umede

Număr anunț
DA32950682
Autoritate contractantă
COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
Furnizor / câștigător
MAGESTAR SRL (CUI 26780350)
Cod CPV
39514500-3 · Servetele de toaleta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.120 RON
Valoare atribuită
10.120 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
04.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.120 RON

din 10.120 RON estimat