Atribuită Cumpărare directă

Telecomanda pt. sistemul robotizat mobil

Număr anunț
DA32950891
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
PHYSIOMED APARATURA MEDICALA SRL (CUI 15433312)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.600 RON
Valoare atribuită
7.600 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.600 RON

din 7.600 RON estimat