Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPA 185/65R15 PETLAS PT311

Număr anunț
DA32950993
Autoritate contractantă
TRANSURBAN S.A. (CUI 18171186)
Furnizor / câștigător
MILAN SRL (CUI 20245765)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,78 RON
Valoare atribuită
453,78 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
04.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,78 RON

din 453,78 RON estimat