Atribuită
Cumpărare directă
Bosch GWS 30-230 B Polizor unghiular 2800W 230mm, 06018G1000
- Număr anunț
- DA32951621
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
- Cod CPV
- 42631000-8 · Masini-unelte de finisare a metalelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.464,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.464,43 RON
- Data publicării
- 03.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.