Atribuită Cumpărare directă

branza fagaras , cascaval delaco , branza topita, iaurt mueller

Număr anunț
DA32951686
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.764 RON
Valoare atribuită
9.764 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
04.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.764 RON

din 9.764 RON estimat