Atribuită Cumpărare directă

Muniție neletală

Număr anunț
DA32951983
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
SQUAD STORE SRL (CUI 33913823)
Cod CPV
35330000-6 · Munitie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.690 RON
Valoare atribuită
15.690 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
10.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.690 RON

din 15.690 RON estimat