Atribuită
Cumpărare directă
Hub USB NEX 12 in 1 NEX TECH USB-C 4K HDMI, 1000Mbps, USB 3.0, SD, USB 2.0, RJ45, Adaptor Multiport
- Număr anunț
- DA32952288
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apărării - Unitatea Militară 02499 București
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 879,84 RON
- Valoare atribuită
- 879,84 RON
- Data publicării
- 03.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.