Atribuită Cumpărare directă

Servicii deratizare

Număr anunț
DA32952604
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
Furnizor / câștigător
FADMA EXCLUSIVE SRL (CUI 36336703)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.100,40 RON
Valoare atribuită
10.100,40 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
04.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.100,40 RON

din 10.100,40 RON estimat