Atribuită Cumpărare directă

materiale de curatenie pentru un itati scolare

Număr anunț
DA32953708
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PRINCIPELE SERBAN GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA SIHLEA (CUI 22811844)
Furnizor / câștigător
ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.878,99 RON
Valoare atribuită
5.878,99 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
04.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.878,99 RON

din 5.878,99 RON estimat