Atribuită Cumpărare directă

VANA DEZINFECTIE

Număr anunț
DA32954428
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33169400-6 · Recipiente cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.564 RON
Valoare atribuită
12.564 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.564 RON

din 12.564 RON estimat