Atribuită Cumpărare directă

SERVICII AUDIT RECERTIFICARE AL SISTEMULUI DE MANAGEMENT AL CALITATII CF. CU SR EN ISO 9001:2015

Număr anunț
DA32954529
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
RINA SIMTEX - ORGANISMUL DE CERTIFICARE SRL (CUI 12351790)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
03.04.2023 00:00
Data finalizării
04.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat