Atribuită
Cumpărare directă
SET MATERIALE DE PROMOVARE
- Număr anunț
- DA32954853
- Autoritate contractantă
- COMUNA JIRLAU - JUDETUL BRAILA (CUI 4874690)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.000 RON
- Valoare atribuită
- 29.000 RON
- Data publicării
- 03.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.