Atribuită Cumpărare directă

Varfuri 0,1 - 10 ul, cu filtru, lungi

Număr anunț
DA32955438
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321,66 RON
Valoare atribuită
321,66 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321,66 RON

din 321,66 RON estimat