Atribuită Cumpărare directă

Achizitie articole populare Ansamblu Folcloric Catalina - Ceplenita.

Număr anunț
DA32957278
Autoritate contractantă
COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
Furnizor / câștigător
ROSU S. VIORICA I.I. (CUI 20013110)
Cod CPV
39525000-8 · Diverse articole textile confectionate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.460 RON
Valoare atribuită
5.460 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.460 RON

din 5.460 RON estimat