Atribuită Cumpărare directă

EXTINDERE RETEA ALIMENTARE CU APA, COMUNA GARCINA, JUD.NEAMT

Număr anunț
DA32957286
Autoritate contractantă
Comuna Gircina (CUI 2612910)
Furnizor / câștigător
ADIGIZ PROJECT S.R.L. (CUI 40729700)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.200 RON
Valoare atribuită
6.200 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.200 RON

din 6.200 RON estimat