Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI REAMENAJARE HOL BIROU TAXE SI IMPOZITE LOCALE SI IGIENIZARE PRIN ZUGRAVIRE PRIMARIA SATCHINE

Număr anunț
DA32957341
Autoritate contractantă
Primaria Satchinez (CUI 6419890)
Furnizor / câștigător
ALEX & ALEXIA S.R.L. (CUI 21887291)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.500 RON
Valoare atribuită
37.500 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
05.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.500 RON

din 37.500 RON estimat