Atribuită
Cumpărare directă
Generator silentios de curent trifazat Hyundai 8 KVA/6.4 KW, AVR
- Număr anunț
- DA32959325
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Furnizor / câștigător
- ZAPPA MEDICAL SERVICES S.R.L. (CUI 41012134)
- Cod CPV
- 31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.850 RON
- Valoare atribuită
- 29.850 RON
- Data publicării
- 04.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.