Atribuită Cumpărare directă

Cuveta (test) testare PT/INR compatibila cu analizorul de coagulare HEMOCHRON SIGNATURE ELITE

Număr anunț
DA32960090
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33196000-0 · Mijloace auxiliare medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.700 RON
Valoare atribuită
11.700 RON
Data publicării
04.04.2023 00:00
Data finalizării
06.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.700 RON

din 11.700 RON estimat